Dla zainteresowanych przyłączem gazowym

Przedstawiamy mini-poradnik, w którym krok po kroku wyjaśniamy, co zrobić, gdy jesteś zainteresowany przyłączeniem do sieci gazowej.

KROK 1 – Pobierz wniosek

Wniosek można pobrać (do wyboru): w formie elektronicznej z naszej strony internetowej TU  strony internetowej Mazowieckiej Spółki Gazownictwa TU lub w formie papierowej z Biura Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria, ul 3 Maja 10, Góra Kalwaria

KROK 2 – Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek w formie papierowej. Jeśli pobrałeś dokument elektronicznie – wypełnij go i wydrukuj. Gdy podczas wypełniania masz jakieś wątpliwości, sprawdź wzór wypełnienia wniosku TU Jeśli nadal nie jesteś pewien, co należy wpisać do formularza, zadzwoń na dyżurny telefon MSG (Piotr Szymański tel. 22 6673107, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 12) lub zapytanie prześlij pocztą elektroniczną na adres: piotr.szymanski@msgaz.pl lub marek.zawacki@msgaz.pl.

KROK 3 – Możesz dostarczyć wniosek bez mapy

Na tym etapie mapa do celów informacyjnych lub opiniodawczych w skali 1:500, 1:1000, 1:2000, uwzględniająca aktualny stan rozgraniczenia działek, nie jest bezwzględnie wymagana. Nie musisz koniecznie na tym etapie dołączać mapy (choć jest to wspomniane w formularzu).

KROK 4 – Złóż wniosek

Złóż wniosek w formie papierowej do Biura Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria w terminie od 16 kwietnia do 31 sierpnia 2012r. Wniosku nie trzeba składać osobiście.

KROK 5 – Czekaj na kontakt

Rozpoczęły się już prace projektowe. Czekaj na ewentualny kontakt telefoniczny od projektanta - może zadzwonić i umówić się na konkretny dzień i godzinę. Bądź cierpliwy – projektant nie musi dzwonić już w kwietniu.

KROK 6 – Możesz bezpłatnie konsultować z projektantem

Projektant przyjedzie we wskazanym terminie. Powinien być gotowy do okazania dokumentu potwierdzającego, że jest przedstawicielem firmy projektowej (Konsorcjum Gazoprojekt lub JT Zakład Budowy Gazociągów).

UWAGA!!! Projektant nie pobiera żadnych opłat. Przyjeżdża wyłącznie na konsultacje.

Dodatkowe materiały do pobrania:

  • wzór wypełnienia wniosku TU

  • prezentacja - pdf TU

  • wniosek o warunki techniczne TU

 

 

 

 

Galeria filmów
Galerie
Galeria wydarzeń
Tu znajdziesz zdjęcia z najważniejszych wydarzeń Góry Kalwarii

Góra Kalwaria
Zabytki, ciekawe miejsca, przyroda, ...Zdjęcia archiwalne
Zdjęcia archiwalne dawnej Góry Kalwarii