NEWS

Czersk gościł motocykli tysiące

21.07.200810:24

Arkadiusz

Tysiące motocyklistów, wiele wspaniałych maszyn, głównie Sokołów gościł Czersk w dniach od 18 do 20 lipca br., gdzie odbywał się VI już Zlot Motocykli Sokół oraz Pojazdów Zabytkowych organizowany przez Bractwo Motocyklowe "Sokół" z Czerska.

Pierwsi uczestnicy Zlotu pojawili się już w piątek 18 lipca we wczesnych godzinach popołudniowych. Poza Sokołami licznie tego dnia stawili się właścicieli i miłośnicy wielu innych pięknych i egzotycznych motocykli oraz samochodów zabytkowych. Poza spotkaniem w gronie miłośników tego rodzaju pojazdów na dużej scenie wystąpiły zespoły muzyczne. Gwiazdą piątku był zespół TSA, który niesamowicie i żywiołowo zaprezentował się w Czersku. W sobotę zagrał m.in. Krystyna Prońko oraz EKT Gdynia. Warto wspomnieć także o wielkiej kawalkadzie motocykli, która przemierzyła trasę Czersk - Otwock Wlk. - Otwock drugiego dnia Zlotu.

 

 

Gmina Góra Kalwaria realizuje inwestycję pt. "Budowa kanalizacji sanitarnej przy ul. Wojska Polskiego w m. Góra Kalwaria do m. Czersk - etap Ido VII" w ramach działania 1.1 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM, priorytet I Gospodarka wodno ściekowa Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.


Planowany koszt całkowity realizacji projektu wynosi 7 453 031,39 PLN w tym wartość dofinansowania 4 247 856,00 PLN


 


 

 

Galeria filmów
Galerie
Galeria wydarzeń
Tu znajdziesz zdjęcia z najważniejszych wydarzeń Góry Kalwarii

Góra Kalwaria
Zabytki, ciekawe miejsca, przyroda, ...Zdjęcia archiwalne
Zdjęcia archiwalne dawnej Góry Kalwarii